Webový portál o cestování a životě na Novém Zélandu

Tak trochu jiná reportáž

02.12.2019
Tak nějak všechno Wellington
Tak trochu jiná reportáž
Jelikož blogů je hodně, rozhodly jsme se, rozuměj dvě pražské softballistky v nejlepších letech, poskytnout naše ojedinělé zážitky širší veřejnosti ve formě podcastů :)

Na Zéland za sportem

Ahoj všem,

jak už bylo řečeno, naše cesta na Nový Zéland vedla hlavně přes sport - softball. Tomu se v Praze věnujeme už řadu let a zjistily jsme, že v posledních letech tímto směrem, a právě za softballem, vycestovává spoustu našich vrstevnic. A tak i my jsme zažádaly o víza, dostaly je a prošly jsme tím vším, co tu popisují kolegové cestovatelé.

Nicméně naše cesta je trochu specifická, jelikož nemáme campervan, neumíme dělat kafe s pěnou ve tvaru labutě a máme rády svoje pohodlí. Navíc máme 2x týdně trénink a minimálně jednou týdně zápas..

Jak se nám líbilo po cestě v Singapuru nebo jak se seznamujeme se Zélandem, místní kulturou a lidmi, se můžete doslechnout v odkazu dole. Plán je přidávat každý týden jeden podcast, aby byli posluchači neustále v obraze :)

Třeba naše postřehy někomu pomůžou, někoho pobaví a někoho možná dokonce i odradí nebo naopak nalákají na podobné dobrodružství!

Aktuální podcasty

Pozn. Většinou se jedná o nesestříhanou verzi a dopředu uvádím, že některé poznámky by mohly někomu přijít nevhodné nebo na hranici rasismu... k tomu bych jenom dodala - váš problém. Všechno je míněno s nadsázkou a humorem, protože ve skutečnosti jsme mírumilovné :)

Případné dotazy můžete směrovat na naše FB profily (odkazy dole). Fajn den!


Petra & Eva

https://www.facebook.com/petra.lechnerova

https://www.facebook.com/eva.hradilova.9
Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Bloguj o Novém Zélandu na VisitKiwi.cz!

Zaregistruj se a začni psát ještě dnes.

Podobné články

Rotorua
Rotorua

Nekonečné dny plné deště mi znemožňují absolvovat plánované výlety,a tak se postupně dostávám přesjezero Taupo až do vulkanické oblasti...

09.03.2019 Duckie_on_the_way

Nejnovější články

Na jablkách
Na jablkách

Apple picking

19.02.2020 NZtko
Rotorua, zélandské zážitkové Vegas
Rotorua, zélandské zážitkové Vegas

Důvodů proč vyrazit do Rotoruy bych našel doopravdy hodně. Spousty pěších treků, nádherná jezera, termální lázně, rybaření, ale především rozmanité adventure aktivity. A právě o těchto...

17.02.2020 romancermak
Mission completed
Mission completed

Čeká mě poslední týden před odletem a já jsem vyčerpaná a šťastná. Nikam už nespěchám a užívám si pohodu posledních dní v okolí Aucklandu.

05.02.2020 Duckie_on_the_way
Práce na vinici
Práce na vinici

Před cestou domů mě čeká ještě pár dní práce na vinici. Co mě tu bavilo, co zaskočilo a kam jsem si odskočila na výlet?

04.02.2020 Duckie_on_the_way
Northland pokračování
Northland pokračování

Zase sama, vstříc novým dobrodružstvím a krásám východní strany Northlandu.

24.01.2020 Duckie_on_the_way