Webový portál o cestování a životě na Novém Zélandu

Studium na Novém Zélandu

Studium angličtiny na Novém Zélandu je cesta, jak se zdokonalit v cizím jazyce a poznat tuto nádhernou zemi. Studiu na Novém Zélandu se naši odborníci věnují již od roku 2001, proto vám máme co nabídnout. V naší nabídce nenajdete jazykové školy jen tak bezdůvodně, naše školy jsme pečlivě vybrali na základě přísných kritérií.

Garantem našich studijních pobytů je honorární konzulka Vlaďka Kennett:

"Uvedená nabídka zahrnuje co do lokalit výběr z takových míst, která jsou dle mých zkušeností zajímavá a vhodná pro cestování, poznávání a aktivity. Samotné školy jsou osobně pečlivě prověřeny, se všemi udržujeme aktivní kontakt a sledujeme jak cenovou tak obsahovou nabídku studia. Nejde nám o rozsáhlou nabídku škol (studium je jen součástí našich aktivit) ale především o kvalitu ve vhodném poměru s rozumnou cenou a nabídkou celkového servisu. Vedení všech vybraných škol je na profesionální úrovni, schopné přizpůsobit se individuálním znalostem a požadavkům každého studenta. Věk ani úroveň dosavadních znalostí studenta nehrají roli."

Queenstown Language School

Queenstown
Queenstown je jedno z nejoblíbenějších měst na Novém Zélandu. Leží na břehu velkého jezera, obklopeno horami a je srdcem mnoha adrenalinových sportů. Blízkost národních parků Mt. Aspiring a Fiordland vybízí k aktivní turistice, množství restaurací, barů, klubů a kin zase nabízí bohatý noční život. V zimě zaujme blízkost velkých lyžařských areálů.

Queenstown už není tím poklidným maloměstem jako před lety, ale pulzujícím centrem, které vás nadchne, pokud hledáte aktivní životní styl.

 

O škole
Queenstown language school je se svou dlouholetou tradicí jednou z nejvyhlášenějších jazykových škol na Novém Zélandu. Škola se nachází přímo v centru Queenstownu a své polohy využívá ke kombinaci studia s mimoškolními aktivitami. Tato škola si je natolik jista kvalitou své výuky, že pokud za 12 týdnů neuděláte žádný pokrok, nabídne vám dalších 6 týdnů studia zdarma.

Coromandel Outdoor Language Center

Podrobnosti o této škole budou brzy doplněny, v případě zájmu o studium na této škole nás kontaktujte.

Queenstown Resort College

Podrobnosti o této škole budou brzy dopněny, v případě zájmu o studium na této škole nás kontaktujte.

The Campbell Institute Wellington

Podrobnosti o této škole budou brzy doplněny, v případě zájmu o studium na této škole nás prosím kontaktujte.

Mám zájem o studium na Novém Zélandu

Kontaktní formulář

Knihy o Novém Zélandu

Roční cestovní pojištění na Nový Zéland

Roční cestovní pojištění na Nový Zéland

Novinky na Váš email