Webový portál o cestování a životě na Novém Zélandu

Studium na Novém Zélandu

Studium angličtiny na Novém Zélandu je cesta, jak se zdokonalit v cizím jazyce a poznat tuto nádhernou zemi. Studiu na Novém Zélandu se naši odborníci věnují již od roku 2001, proto vám máme co nabídnout. V naší nabídce nenajdete jazykové školy jen tak bezdůvodně, naše školy jsme pečlivě vybrali na základě přísných kritérií.

Garantem našich studijních pobytů je honorární konzulka Vlaďka Kennett:

"Uvedená nabídka zahrnuje co do lokalit výběr z takových míst, která jsou dle mých zkušeností zajímavá a vhodná pro cestování, poznávání a aktivity. Samotné školy jsou osobně pečlivě prověřeny, se všemi udržujeme aktivní kontakt a sledujeme jak cenovou tak obsahovou nabídku studia. Nejde nám o rozsáhlou nabídku škol (studium je jen součástí našich aktivit) ale především o kvalitu ve vhodném poměru s rozumnou cenou a nabídkou celkového servisu. Vedení všech vybraných škol je na profesionální úrovni, schopné přizpůsobit se individuálním znalostem a požadavkům každého studenta. Věk ani úroveň dosavadních znalostí studenta nehrají roli."

Queenstown Language School

Queenstown
Queenstown je jedno z nejoblíbenějších měst na Novém Zélandu. Leží na břehu velkého jezera, obklopeno horami a je srdcem mnoha adrenalinových sportů. Blízkost národních parků Mt. Aspiring a Fiordland vybízí k aktivní turistice, množství restaurací, barů, klubů a kin zase nabízí bohatý noční život. V zimě zaujme blízkost velkých lyžařských areálů.

Queenstown už není tím poklidným maloměstem jako před lety, ale pulzujícím centrem, které vás nadchne, pokud hledáte aktivní životní styl.

 

O škole
Queenstown language school je se svou dlouholetou tradicí jednou z nejvyhlášenějších jazykových škol na Novém Zélandu. Škola se nachází přímo v centru Queenstownu a své polohy využívá ke kombinaci studia s mimoškolními aktivitami. Tato škola si je natolik jista kvalitou své výuky, že pokud za 12 týdnů neuděláte žádný pokrok, nabídne vám dalších 6 týdnů studia zdarma.

Coromandel Outdoor Language Center

Podrobnosti o této škole budou brzy doplněny, v případě zájmu o studium na této škole nás kontaktujte.

Queenstown Resort College

Podrobnosti o této škole budou brzy dopněny, v případě zájmu o studium na této škole nás kontaktujte.

The Campbell Institute Wellington

Podrobnosti o této škole budou brzy doplněny, v případě zájmu o studium na této škole nás prosím kontaktujte.

Mám zájem o studium na Novém Zélandu

Kontaktní formulář
Nový Zéland Working Holiday 2019
Přidat se ke skupině

Roční cestovní pojištění na Nový Zéland

Roční cestovní pojištění na Nový Zéland

Booking.com

Novinky na Váš email