Webový portál o cestování a životě na Novém Zélandu

Kdo je #Duckie_on_the_way ?

25.04.2018Duckie_on_the_way
Kdo je #Duckie_on_the_way ?
To, že jsme holky nám nebrání jít si za svými sny. Chci dodat odvahu a motivaci všem, kteří se bojí udělat první krok na cestě za svým dobrodružstvím.

Co jsem zač?

Čau, já jsem Káča, devětadvacetiletá akční holka, která chvíli neposedí. 

Kromě sportu, kterej mě provádí takřka celým životem, mám ráda přírodu, zvířata a cestování. Sport mi byl odjakživa vždycky nejbližší. A že jsem jich za život vystřídala. Moje nestálost pramení zřejmě v neustálý touhy poznávat a zkoušet něco novýho. A to ať se jedná o sporty, tak i o nový místa a lidi. 

Stereotyp mě ubíjí a snažím se proti němu bojovat všemožnejma aktivitama, i když absolutně se z něho vymanit, se mi nedaří. 

Stejně jako jsem nebyla schopná vydržet dlouhodobě u jednoho sportu, nebaví mě ani monotonní a stereotypní práce, proto se snažím hledat cestu životem tak, aby mě bavily i povinnosti, což se mi v tuhle chvíli celkem daří. Stala jsem se redaktorkou tohohle webu a pomáhám tak nadšeným cestovatelům splnit si jejich sen, stejně tak, jako jsem si splnila já ten svůj. Taky jsem příležitostným instruktorem v Surf areně, kde si užívám svoji druhou vášeň, kterou je pohyb a učím odvážlivce jezdit na "surfu" na umělé vlně.

Celkově mi byly vždycky dost blízký freestylový sporty. Jezdím na wejku a snowboardu a z toho se odvíjí i obliba ve všechny možný další prkýnka, na kterých nejsem žádnej mistr, ale v jejich přítomnosti je mi dobře. Baví mě proto i ježdění na longu nebo na skejtu, wakesurfu, padleboardu nebo třeba balanční cvičení na indoboardu nebo slaclině.

Chodila jsem na sportovní základku a potom i vystudovala sportovní vejšku, takže je mi tahle oblast opravdu všeobecně hodně blízká a sport si užívám, ať už se jedná o jeho individuální nebo týmovou formu. 

Proč cestuju?

Po škole jsem tak nějak začala cítit, že je mi republika malá, a že bych ráda viděla ze světa víc. Vyrazila jsme na pár dovolených. A jak už to tak bývá, jak jednou poznáte krásu cestování, nechcete přestat. A při návratu z jedné cesty už plánujete, kam vyrazit příště. Svět je nádhernej a myslím si, že by byla škoda ho nepoznat. Zeměpis mi nikdy nešel, ale cestování mě naučilo. Je to ta nejlepší a nejzábavnější škola plná praktických cvičení. Přináší vám každodenní nový znalosti i zkušenosti. Naučíte se nový věci a taky poznáte víc sami sebe nebo svoje bližní, se kterýma trávíte čas na cestách. Otevře vám mysl a každá nová cesta vám přinese obrovský a nezapomenutelný zážitky, a i když ne každá zkušenost je pozitivní, vězte, že na ni budete časem s úsměvem vzpomínat.

Baví mě objevovat svět! A tom bude můj BLOG.

ČTĚTE, KOMENUTEJTE, SHARUJTE, BAVTE SE a hlavně CESTUJTE! :-)

Duckie_on_the_way

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Bloguj o Novém Zélandu na VisitKiwi.cz!

Zaregistruj se a začni psát ještě dnes.

Nejnovější články

Christchurch
Christchurch

Město umělců a kreativního myšlení.

31.07.2019VisitKiwiCZ
Te Puke a Tauranga
Te Puke a Tauranga

Pokus o práci na Kiwi a následné setkání s českými kamarády u jedné z nejoblíbenějších pláží Nového Zélandu.

27.07.2019Duckie_on_the_way
New Plymouth
New Plymouth

Co na vás čeká při návštěvě města New Plymouth.

20.07.2019VisitKiwiCZ
Napier
Napier

Kde se nachází novozélandské město Napier a co zajímavého můžete viět v jeho okolí.

01.07.2019VisitKiwiCZ
Tauranga
Tauranga

Kde se nechází město Tauranga a jaké zajímavosti můžeme navštívit v jeho okolí.

21.06.2019VisitKiwiCZ