Webový portál o cestování a životě na Novém Zélandu

Kdo je #Duckie_on_the_way ?

25.04.2018Duckie_on_the_way
Kdo je #Duckie_on_the_way ?
To, že jsme holky nám nebrání jít si za svými sny. Chci dodat odvahu a motivaci všem, kteří se bojí udělat první krok na cestě za svým dobrodružstvím.

Co jsem zač?

Čau, já jsem Káča, devětadvacetiletá akční holka, která chvíli neposedí. 

Kromě sportu, kterej mě provádí takřka celým životem, mám ráda přírodu, zvířata a cestování. Sport mi byl odjakživa vždycky nejbližší. A že jsem jich za život vystřídala. Moje nestálost pramení zřejmě v neustálý touhy poznávat a zkoušet něco novýho. A to ať se jedná o sporty, tak i o nový místa a lidi. 

Stereotyp mě ubíjí a snažím se proti němu bojovat všemožnejma aktivitama, i když absolutně se z něho vymanit, se mi nedaří. 

Stejně jako jsem nebyla schopná vydržet dlouhodobě u jednoho sportu, nebaví mě ani monotonní a stereotypní práce, proto se snažím hledat cestu životem tak, aby mě bavily i povinnosti, což se mi v tuhle chvíli celkem daří. Stala jsem se redaktorkou tohohle webu a pomáhám tak nadšeným cestovatelům splnit si jejich sen, stejně tak, jako jsem si splnila já ten svůj. Taky jsem příležitostným instruktorem v Surf areně, kde si užívám svoji druhou vášeň, kterou je pohyb a učím odvážlivce jezdit na "surfu" na umělé vlně.

Celkově mi byly vždycky dost blízký freestylový sporty. Jezdím na wejku a snowboardu a z toho se odvíjí i obliba ve všechny možný další prkýnka, na kterých nejsem žádnej mistr, ale v jejich přítomnosti je mi dobře. Baví mě proto i ježdění na longu nebo na skejtu, wakesurfu, padleboardu nebo třeba balanční cvičení na indoboardu nebo slaclině.

Chodila jsem na sportovní základku a potom i vystudovala sportovní vejšku, takže je mi tahle oblast opravdu všeobecně hodně blízká a sport si užívám, ať už se jedná o jeho individuální nebo týmovou formu. 

Proč cestuju?

Po škole jsem tak nějak začala cítit, že je mi republika malá, a že bych ráda viděla ze světa víc. Vyrazila jsme na pár dovolených. A jak už to tak bývá, jak jednou poznáte krásu cestování, nechcete přestat. A při návratu z jedné cesty už plánujete, kam vyrazit příště. Svět je nádhernej a myslím si, že by byla škoda ho nepoznat. Zeměpis mi nikdy nešel, ale cestování mě naučilo. Je to ta nejlepší a nejzábavnější škola plná praktických cvičení. Přináší vám každodenní nový znalosti i zkušenosti. Naučíte se nový věci a taky poznáte víc sami sebe nebo svoje bližní, se kterýma trávíte čas na cestách. Otevře vám mysl a každá nová cesta vám přinese obrovský a nezapomenutelný zážitky, a i když ne každá zkušenost je pozitivní, vězte, že na ni budete časem s úsměvem vzpomínat.

Baví mě objevovat svět! A tom bude můj BLOG.

ČTĚTE, KOMENUTEJTE, SHARUJTE, BAVTE SE a hlavně CESTUJTE! :-)

Duckie_on_the_way

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Bloguj o Novém Zélandu na VisitKiwi.cz!

Zaregistruj se a začni psát ještě dnes.

Podobné články

AKO SI SPRÍJEMNIŤ POBYT V TURISTICKOM QUEENSTOWNE
AKO SI SPRÍJEMNIŤ POBYT V TURISTICKOM QUEENSTOWNE

Aj vy sa vyhýbate väčším mestám? Ak áno, tu máme pár tipov na spríjemnenie si preplneného Queenstownu!

28.04.2019@madein_czechoslovakia_
Práce na sadu
Práce na sadu

Přijela jsem do města, kde bych se chtěla na nějakou dobu usadit a najít na pár týdnů práci. Zadaří se?

04.10.2018Duckie_on_the_way
Queenstown a Wanaka
Queenstown a Wanaka

Dvoudenní výlet do okolí Queenstown a Wanaky pro mě byl neuvěřitelným zážitkem, díky kterému se tahle oblast stala jedna z mých nejoblíbenějších na celém...

12.08.2018Duckie_on_the_way
Práce Au-Pair
Práce Au-Pair

Mé první měsíce na Novém Zélandu s Kiwi rodinou.

19.07.2018Duckie_on_the_way

Nejnovější články

Ze života cherry pickera
Ze života cherry pickera

Jak to chodí na třešních a jak utratit vydělané peníze?

24.10.2019NZtko
WHS víza v KANADE
WHS víza v KANADE

Niektorí z vás sa chystajú do Kanady alebo o nej premýšľajú. Preto som pre vás pripravila článok, v ktorom sa dočítate nielen o working holiday vízach, ale aj o praktických radách, ktoré by vám mohli...

16.10.2019@madein_czechoslovakia_
Coromandel
Coromandel

Cesta na poloostrov plný pláží včetně Hot water beach s horkou vodou či populárního Cathedral Cove.

08.10.2019Duckie_on_the_way
Samoa - co vidět na Savai´i
Samoa - co vidět na Savai´i

Tipy na výlety na Somoiském ostrově Savai´i.

30.09.2019VisitKiwiCZ
Samoa - co vidět na Upolu
Samoa - co vidět na Upolu

Poznejte Samou, místo, na které byste se z Čech jen těžko podívali, máte teď na dosah ruky.

VisitKiwiCZ