Webový portál o cestování a životě na Novém Zélandu

Kdo je #Duckie_on_the_way ?

25.04.2018 Duckie_on_the_way
Kdo je #Duckie_on_the_way ?
To, že jsme holky nám nebrání jít si za svými sny. Chci dodat odvahu a motivaci všem, kteří se bojí udělat první krok na cestě za svým dobrodružstvím.

Co jsem zač?

Čau, já jsem Káča, devětadvacetiletá akční holka, která chvíli neposedí. 

Kromě sportu, kterej mě provádí takřka celým životem, mám ráda přírodu, zvířata a cestování. Sport mi byl odjakživa vždycky nejbližší. A že jsem jich za život vystřídala. Moje nestálost pramení zřejmě v neustálý touhy poznávat a zkoušet něco novýho. A to ať se jedná o sporty, tak i o nový místa a lidi. 

Stereotyp mě ubíjí a snažím se proti němu bojovat všemožnejma aktivitama, i když absolutně se z něho vymanit, se mi nedaří. 

Stejně jako jsem nebyla schopná vydržet dlouhodobě u jednoho sportu, nebaví mě ani monotonní a stereotypní práce, proto se snažím hledat cestu životem tak, aby mě bavily i povinnosti, což se mi v tuhle chvíli celkem daří. Stala jsem se redaktorkou tohohle webu a pomáhám tak nadšeným cestovatelům splnit si jejich sen, stejně tak, jako jsem si splnila já ten svůj. Taky jsem příležitostným instruktorem v Surf areně, kde si užívám svoji druhou vášeň, kterou je pohyb a učím odvážlivce jezdit na "surfu" na umělé vlně.

Celkově mi byly vždycky dost blízký freestylový sporty. Jezdím na wejku a snowboardu a z toho se odvíjí i obliba ve všechny možný další prkýnka, na kterých nejsem žádnej mistr, ale v jejich přítomnosti je mi dobře. Baví mě proto i ježdění na longu nebo na skejtu, wakesurfu, padleboardu nebo třeba balanční cvičení na indoboardu nebo slaclině.

Chodila jsem na sportovní základku a potom i vystudovala sportovní vejšku, takže je mi tahle oblast opravdu všeobecně hodně blízká a sport si užívám, ať už se jedná o jeho individuální nebo týmovou formu. 

Proč cestuju?

Po škole jsem tak nějak začala cítit, že je mi republika malá, a že bych ráda viděla ze světa víc. Vyrazila jsme na pár dovolených. A jak už to tak bývá, jak jednou poznáte krásu cestování, nechcete přestat. A při návratu z jedné cesty už plánujete, kam vyrazit příště. Svět je nádhernej a myslím si, že by byla škoda ho nepoznat. Zeměpis mi nikdy nešel, ale cestování mě naučilo. Je to ta nejlepší a nejzábavnější škola plná praktických cvičení. Přináší vám každodenní nový znalosti i zkušenosti. Naučíte se nový věci a taky poznáte víc sami sebe nebo svoje bližní, se kterýma trávíte čas na cestách. Otevře vám mysl a každá nová cesta vám přinese obrovský a nezapomenutelný zážitky, a i když ne každá zkušenost je pozitivní, vězte, že na ni budete časem s úsměvem vzpomínat.

Baví mě objevovat svět! A tom bude můj BLOG.

ČTĚTE, KOMENUTEJTE, SHARUJTE, BAVTE SE a hlavně CESTUJTE! :-)

Duckie_on_the_way

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Bloguj o Novém Zélandu na VisitKiwi.cz!

Zaregistruj se a začni psát ještě dnes.

Podobné články

AKO SI SPRÍJEMNIŤ POBYT V TURISTICKOM QUEENSTOWNE
AKO SI SPRÍJEMNIŤ POBYT V TURISTICKOM QUEENSTOWNE

Aj vy sa vyhýbate väčším mestám? Ak áno, tu máme pár tipov na spríjemnenie si preplneného Queenstownu!

28.04.2019 @madein_czechoslovakia_
Queen Charlotte track
Queen Charlotte track

Vyrážíme na třídenní 70 km dlouhý track po severních fjordech Jižního ostrova.

07.11.2018 Duckie_on_the_way
Vaření v přírodě
Vaření v přírodě

Typ pro příjemný den v Čechách pro dobrodruhy věčně na cestách, který plechovka fazolí a polívka z pytlíku jen tak neuspokojí ale i pro ty, co si jenom chtějí odpočinout od víru velkoměsta.

10.06.2018 Duckie_on_the_way
Domov je tam, kde zaparkuješ
Domov je tam, kde zaparkuješ

Život na kolech má své strasti, ale hlavně neodolatelné kouzlo.

15.04.2018 Magdaléna

Nejnovější články

Northland se Sylvou
Northland se Sylvou

Z Aucklandu na nejsevernější cíp Nového Zélandu k majáku Cape Reinga.

05.01.2020 Duckie_on_the_way
Přes Auckland do Northlandu
Přes Auckland do Northlandu

První část výletu do nejsevernější části Nového Zélandu.

22.12.2019 Duckie_on_the_way
Tak trochu jiná reportáž
Tak trochu jiná reportáž

Jelikož blogů je hodně, rozhodly jsme se, rozuměj dvě pražské softballistky v nejlepších letech, poskytnout naše ojedinělé zážitky širší veřejnosti ve formě podcastů :)

02.12.2019
Ze života cherry pickera
Ze života cherry pickera

Jak to chodí na třešních a jak utratit vydělané peníze?

24.10.2019 NZtko
WHS víza v KANADE
WHS víza v KANADE

Niektorí z vás sa chystajú do Kanady alebo o nej premýšľajú. Preto som pre vás pripravila článok, v ktorom sa dočítate nielen o working holiday vízach, ale aj o praktických radách, ktoré by vám mohli...

16.10.2019 @madein_czechoslovakia_