Webový portál o cestování a životě na Novém Zélandu

Přednášky pro školy

22.05.2019 VisitKiwiCZ Poradna

Nabízíme realizaci zajímavé vzdělávací a cestovatelské přednášky o Novém Zélandu, která studentům rozšíří vědomosti o geografii, kultuře, fauně, floře i způsobech cestování v jedné z pro nás nejvzdálenějších zemí světa. Naše přednášky jsou tématicky na pomezí cestovatelských a vzdělávacích přednášek a formou atraktivní pro studenty mimo jiné pokrývají průřezová vzdělávací témata jako Osobnostní a sociální výchova, Výchova k myšlení v evropských a globálních souvislostech, multikulturní a enviromentální výchova a další.

Přednášky probíhají pod záštitou největšího českého portálu o Novém Zélandu VisitKiwi.cz a přednáší zakladatel tohoto portálu Ing. Tomáš Šapovalov, který zároveň spravuje největší česko-slovenskou facebookovou komunitu dobrodruhů cestujících právě na Nový Zéland. Máme různorodé osobní zkušenosti s dlouhodobým pobytem na Novém Zélandu a maximální nadšení pro prezentaci této nádherné a rozmanité země, dokážeme proto zaujmout studenty nejen faktickými údaji, ale i osobními zážitky. 

Přednášky mohou trvat 1 až 2 vyučovací hodiny a lze je pojmout dle vašich preferencí více vzdělávacím či cestovatelským způsobem. Nabízíme individuální přístup k časovým i jiným osobním požadavkům, díky kterému jsme schopni připravit program na míru, se kterým budete maximálně spokojeni. Otevřete svým studentům obzory a dovolte jim alespoň na chvíli pohlédnout na zemi Pána Prstenů z jiné perspektivy. Vzhledem k různorodosti Nového Zélandu doporučujeme volit přednášku v délce 2 vyučovacích hodin, kdy stihneme pokrýt všechna témata.

V případě zájmu můžeme realizovat také přednášku čistě na téma ročního pobytu Working Holiday, která zahrnuje jak základní informace o Novém Zélandu, tak veškeré podrobnosti o tomto způsobu vycestování určeném pro občany ČR ve věku 18-35 let.

Cena přednášky je 60 korun za žáka pro 1 vyučovací hodinu a 90 korun za žáka pro 2 vyučovací hodiny. Minimální počet platítích žáků je 40 pro 1 vyučovací hodinu a 30 pro 2 vyučovací hodiny.

Členové pedagogického sboru za účast na přednášce neplatí.

Z technického hlediska potřebujeme pouze počítač připojený k projekci, případně možnost připojit vlastní počítač pomocí HDMI konektoru.

Kontaktní formulář pro poptávku přednášky

Kontaktní formulář

Knihy o Novém Zélandu

Roční cestovní pojištění na Nový Zéland

Roční cestovní pojištění na Nový Zéland

Novinky na Váš email