Webový portál o cestování a životě na Novém Zélandu

Přednášky pro školy

22.05.2019 VisitKiwiCZ Poradna

Nabízíme realizaci zajímavé vzdělávací a cestovatelské přednášky o Novém Zélandu, která studentům rozšíří vědomosti o geografii, kultuře, fauně, floře i způsobech cestování v jedné z pro nás nejvzdálenějších zemí světa. Naše přednášky jsou tématicky na pomezí cestovatelských a vzdělávacích přednášek a formou atraktivní pro studenty mimo jiné pokrývají průřezová vzdělávací témata jako Osobnostní a sociální výchova, Výchova k myšlení v evropských a globálních souvislostech, multikulturní a enviromentální výchova a další.

Přednášky probíhají pod záštitou největšího českého portálu o Novém Zélandu VisitKiwi.cz a přednáší zakladatel tohoto portálu Ing. Tomáš Šapovalov, který zároveň spravuje největší česko-slovenskou facebookovou komunitu dobrodruhů cestujících právě na Nový Zéland. Máme různorodé osobní zkušenosti s dlouhodobým pobytem na Novém Zélandu a maximální nadšení pro prezentaci této nádherné a rozmanité země, dokážeme proto zaujmout studenty nejen faktickými údaji, ale i osobními zážitky. 

Přednášky mohou trvat 1 až 2 vyučovací hodiny a lze je pojmout dle vašich preferencí více vzdělávacím či cestovatelským způsobem. Nabízíme individuální přístup k časovým i jiným osobním požadavkům, díky kterému jsme schopni připravit program na míru, se kterým budete maximálně spokojeni. Otevřete svým studentům obzory a dovolte jim alespoň na chvíli pohlédnout na zemi Pána Prstenů z jiné perspektivy. Vzhledem k různorodosti Nového Zélandu doporučujeme volit přednášku v délce 2 vyučovacích hodin, kdy stihneme pokrýt všechna témata.

V případě zájmu můžeme realizovat také přednášku čistě na téma ročního pobytu Working Holiday, která zahrnuje jak základní informace o Novém Zélandu, tak veškeré podrobnosti o tomto způsobu vycestování určeném pro občany ČR ve věku 18-35 let.

Cena přednášky je 60 korun za žáka pro 1 vyučovací hodinu a 90 korun za žáka pro 2 vyučovací hodiny. Minimální počet platítích žáků je 40 pro 1 vyučovací hodinu a 30 pro 2 vyučovací hodiny.

Členové pedagogického sboru za účast na přednášce neplatí.

Z technického hlediska potřebujeme pouze počítač připojený k projekci, případně možnost připojit vlastní počítač pomocí HDMI konektoru.

Kontaktní formulář pro poptávku přednášky

Kontaktní formulář

Roční cestovní pojištění na Nový Zéland

Roční cestovní pojištění na Nový Zéland

Novinky na Váš email