Webový portál o cestování a životě na Novém Zélandu

Akční letenky na Nový Zéland

Tomáš Šapovalov Letenky

Akční letenky pro dlouhodobé pobyty na Novém Zélandu

Nabízíme jednosměrné letenky na Nový Zéland od Austrian Airlines od 12 tisíc korun. Tentokrát v kombinaci s možností využít nejen Austrian Airlines, ale i SwissAir a Lufthansu. Letenky jsou s odletem z Prahy, v nabídce jsou varianty se stop overem i bez něho, v ceně je 1x 23kg zavazadlo a 7kg příruční zavazadlo. Navíc můžeme zařídit převoz lyží nebo snowboardu do 23kg zdarma.

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže na stránce hned teď!

K letenkám si pořiďte roční cestovní pojištění od True Traveller nebo využijte skvělou nabídku od ČPP

Zpáteční letenky

Zpáteční letenky na Nový Zéland za super ceny se společnostmi ze skupiny Star alliance (Austrian airlines, Swiss Air, Lufthanza, Singapore airlines, Air New Zealand, Thai Airways atd.) Ceny za roční zpáteční letenku začínají na cca 20100kč včetně všech poplatků. V ceně je zahrnuto 23+7kg zavazadel. Přeprava lyží a snowboardu je možná zdarma. Změny dat zpět za 500kč.

Stopovery zdarma v Shanghaji, Singapuru, Tokiu, Bangkoku, Osace, Hongkongu, Pekingu. Letenku můžeme nakombinovat i s příletem do Austrálie a odletem z Nového Zélandu již za 22400Kč.

Pro konkrétní nabídku letenek na Nový Zéland nás kontaktujte pomocí formuláře níže.


Poptávka letenek na Nový Zéland

Do zprávy prosíme vyplňte:

  • Termín odletu a návratu
  • Jména všech osob tak, jak jsou uvedena v pasu
    U dětí datum narození

  • Zda máte platný očkovací covid pas
  • Požadovaný stopover - ano/ne, případně kde
Kontaktní formulář

Nabízíme vám rezervaci letenek na Nový Zéland podle vašich preferencí - ať už nejlevnější, s nejkratší dobou letu, nebo třeba v business třídě za super ceny. S rezervací letenek na Nový Zéland máme 14 let zkušeností, s aerolinkami máme domluvené speciální tarify, které nejsou běžně dostupné a víme, kdy se vyplatí s nákupem počkat.

 

Letenky na Nový Zéland na klíč

Jediné co musíte udělat, je poslat nám poptávku letenek, kde uvedete počet osob, termín, cílovou destinaci a případné speciální požadavky. My vám (většinou obratem) zašleme nabídku vypracovanou přesně podle vašeho zadání.

Pokud k letence získáte nárok na ubytování v hotelu během přestupu zdarma, voucher na jídlo nebo prohlídku města, vše pro vás zdarma zajistíme a vy se tak nemusíte o nic starat. Na požádání zajistíme i speciální stravu, pokud máte v této oblasti nějaké omezení (vegetariánská, bezlepková apod.).

 

Stop over během letu na Nový Zéland

Zejména pokud letíte na Nový Zéland na working holiday, může pro vás být zajímavá nabídka tzv. stop overu. Stop over znamená přerušení cesty a místě přestupu a pokračování za den nebo i za měsíc. Cestou na Nový Zéland si tak můžete užít trochu exotiky v jihovýchodní Asii. Zdejší destinace patří k nejoblíbenějším. Konkrétní nabídka stop overů je vždy závislá na letence, kterou si vyberete.

 

Speciální požadavky na letenku

Většina letenek, keré nabízíme, má už v základu 30kg odbavených zavazadel, což zejména pro roční working holiday pobyt může přijít vhod. Umíme ale vyřešit i dopravu kola, lyží a dalšího sportovního vybavení. 

Knihy o Novém Zélandu

Roční cestovní pojištění na Nový Zéland

Roční cestovní pojištění na Nový Zéland

Novinky na Váš email