Webový portál o cestování a životě na Novém Zélandu

Akční letenky na Nový Zéland

VisitKiwiCZ Letenky

Akční letenky pro dlouhodobé pobyty na Novém Zélandu

Aktuálně na březen:
jednosměrné letenky od 11.299 Kč
zpáteční letenky od 18.215 Kč

 

Duben 2019 - Únor 2020:
jednosměrné letenky od 12.466 Kč
zpáteční letenky od 20.723 Kč 

 

Květen - Listopad 2019 (mimo 28.6.-10.8.2019) - platí do 6.5.2019
Akční zpáteční letenky s Korean Air s možností kombinace letů mezi Austrálií, Novým Zélandem a Fiji. (Např. Fiji + Nový Zéland včetně hotelu v Soulu, večeře, snídaně, transferů a kufru do 23kg za 22 343,-). Možnost kombinace např. také se Sydney či Brisbane. 

 

Zpáteční letenky na krátkodobé pobyty do maximální délky 1 měsíce na říjen a listopad 2019 s China Eastern. Aktuálně volná místa Londýn - Auckland s jedním přestupem v Shanghai a zpět za 13 835,-. V ceně zavazadla 2x23 kg + 10 kg příruční + rezervace sedadla zdarma. 
 


Nabízíme jednosměrné letenky od Austrian Airlines od 12 tisíc korun. Tentokrát v kombinaci s možností využít nejen Austrian Airlines, ale i SwissAir a Lufthansu. Letenky jsou s odletem z Prahy, v nabídce jsou varianty se stop overem i bez něho, v ceně je 1x 23kg zavazadlo a 7kg příruční zavazadlo. Navíc můžeme zařídit převoz lyží nebo snowboardu do 23kg zdarma.

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže na stránce ještě dnes!

K letenkám si pořiďte roční cestovní pojištění od True Traveller. Ke každé roční pojistce od nás dostanete skvělý dárek dle vlastního výběru!

Zpáteční letenky

Zpáteční letenky na Nový Zéland za super ceny se společnostmi ze skupiny Star alliance (Austrian airlines, Swiss Air, Lufthanza, Singapore airlines, Air New Zealand, Thai Airways atd.) Ceny za roční zpáteční letenku začínají na cca 20100kč včetně všech poplatků. V ceně je zahrnuto 23+7kg zavazadel. Přeprava lyží a snowboardu je možná zdarma. Změny dat zpět za 500kč.

Stopovery zdarma v Shanghaji, Singapuru, Tokiu, Bangkoku, Osace, Hongkongu, Pekingu. Letenku můžeme nakombinovat i s příletem do Austrálie a odletem z Nového Zélandu již za 22400Kč.

Pro konkrétní nabídku letenek nás kontaktujte pomocí formuláře níže.


Poptávka letenek na Nový Zéland

Do zprávy prosíme vyplňte:

  • termín odletu a návratu
  • počet osob
  • požadovaný stopover - ano/ne, případně kde
Kontaktní formulář

Nabízíme vám rezervaci letenek na Nový Zéland podle vašich preferencí - ať už nejlevnější, s nejkratší dobou letu, nebo třeba v business třídě za super ceny. S rezervací letenek na Nový Zéland máme 14 let zkušeností, s aerolinkami máme domluvené speciální tarify, které nejsou běžně dostupné a víme, kdy se vyplatí s nákupem počkat.

 

Letenky na Nový Zéland na klíč

Jediné co musíte udělat, je poslat nám poptávku letenek, kde uvedete počet osob, termín, cílovou destinaci a případné speciální požadavky. My vám (většinou obratem) zašleme nabídku vypracovanou přesně podle vašeho zadání.

Pokud k letence získáte nárok na ubytování v hotelu během přestupu zdarma, voucher na jídlo nebo prohlídku města, vše pro vás zdarma zajistíme a vy se tak nemusíte o nic starat. Na požádání zajistíme i speciální stravu, pokud máte v této oblasti nějaké omezení (vegetariánská, bezlepková apod.).

 

Stop over během letu na Nový Zéland

Zejména pokud letíte na Nový Zéland na working holiday, může pro vás být zajímavá nabídka tzv. stop overu. Stop over znamená přerušení cesty a místě přestupu a pokračování za den nebo i za měsíc. Cestou na Nový Zéland si tak můžete užít trochu exotiky v jihovýchodní Asii. Zdejší destinace patří k nejoblíbenějším. Konkrétní nabídka stop overů je vždy závislá na letence, kterou si vyberete.

 

Speciální požadavky na letenku

Většina letenek, keré nabízíme, má už v základu 30kg odbavených zavazadel, což zejména pro roční working holiday pobyt může přijít vhod. Umíme ale vyřešit i dopravu kola, lyží a dalšího sportovního vybavení. 

Do jakého města přiletět?

Z hlediska ceny letenek bývá nejlevnější cesta do Aucklandu, někdy jsou letenky do Christchurch a Queenstownu za stejnou cenu..

  • Severní ostrov

Auckland je nejčastějším cílem, lehce si tu pořídíte auto apod., ale také tu právě kvůli kumulaci velkého počtu lidí může déle trvat vyřizování v bankách a na jiných úřadech.

Wellington, hlavní město Nového Zélandu, které leží strategicky uprostřed země, není zdaleka tak velký a hektický jako Auckland, takže oběhávání úřadů by vám nemuselo zabrat takovou dobu. Z Wellingtonu se můžete hned přeplavit trajektem na Jižní ostrov, ale pokud chcete začít na "jižáku", je lepší zakoupit si letenku přímo a vynechat trajekt, který není nejlevnější.​​

  • Jižní ostrov

Christchurch, město kultury na východním pobřeží je lákavým cílem zejména pokud chcete pracovat v odvětví construction, tedy na stavbách. I když to tak na první pohled nevypadá, i Christchurch má co nabídnout v oblasti krásné přírody a outdoorových sportů.

Queenstown leží ve vnitrozemí v jižní polovině ostrova a mnoha lidmi je, nebo byl považován za nejhezčí město Nového Zélandu. V posledních letech ale zažil velký rozvoj a dnes jde o poměrně hektické město. Let do Queenstownu se vám vyplatí především pokud cestujete za zimními sporty. 

 

Cestovní pojištění na Nový Zéland

Náramky Nový Zéland Giorico

Novinky na Váš email

Nový Zéland Working Holiday 2019
Přidat se ke skupině
Booking.com