Webový portál o cestování a životě na Novém Zélandu

Náš tým

TOMÁŠ ŠAPOVALOV

Vystudoval jsem VŠE v Praze, poté jsem žil 2 roky v Karibiku a 2 roky na Novém Zélandu a v Austrálii. Už pátým rokem se starám o skupinu Nový Zéland Working Holiday. Vytvořil jsem web WHS Nový Zéland a jsem spoluautorem projektu VisitKiwi.

V současné době se věnuji zejména rozvoji projektu VisitKiwi, pořádáme přednášky nejen pro zájemce o working holiday víza a organizujeme kulturní a společenské akce spojené s Novým Zélandem.

Baví mě si o Novém Zélandu povídat, takže jsem kdykoliv k dispozici pro osobní schůzku nebo na mailu či facebook messengeru.

KATKA REEHOVÁ

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu se zaměřením na sport, který je už od dětství smyslem mého života. Jsem milovnice freestyle sportů a cestovatelka, která po pár letech v klasickém zaměstnání zjistila, že život v kanceláři není nic pro mě.

A tak jsem se vypravila poznávat svět. Po prvních zkušenostech v Anglii, kde jsem působila jako Au-pair jsem se vydala za svým snem na Nový Zéland, který jsem procestovala sama na vlastní pěst.

Jako redaktorka webu VistiKiwi, pro vás připravuji nejen články a aktuality, ale také píši osobní blog Duckie_on_the_way, na kterém sdílím svůj vlastní cestovatelský příběh a skrze foto reportáže z cest ukazuji jedinečnost Nového Zélandu z vlastního pohledu.

KAMIL SCHWARZ

Po návratu z NZ kromě VisitKiwi ještě provádí lidi po Českém středohoří, odkud pochází a podniká v ecommerce. Hrdý otec Emy, kterou si přivezl z Nového Zélandu.

Knihy o Novém Zélandu

Roční cestovní pojištění na Nový Zéland

Roční cestovní pojištění na Nový Zéland

Novinky na Váš email