Webový portál o cestování a životě na Novém Zélandu

Festival Zažij Nový Zéland 31.3.2022 18:00 ONLINE

ODKAZ NA ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ ZDE


4. ročník festivalu Zažij Nový Zéland se v důsledku aktuální situace opět odehraje online. Čtyřhodinový program vás zavede na návštěvu země, kterou tak dobře znáte z filmů Pán prstenů a Hobit. Vybrali jsme ty nejlepší přednášející, kteří vám představí Nový Zéland z několika různých úhlů pohledu, poznáte nejen nádhernou krajinu, ale i kulturu nebo historii původních obyvatel.

Festival je určen široké veřejnosti, ale poskytne i aktuální informace o programu Working Holiday.

Přednášející:

  • Tomáš Šapovalov - zakladatel projektu VisitKiwi.cz, autor webu www.whs-zeland.cz a správce největší česko-slovenské facebookové skupiny věnované programu Working Holiday představí nejen Working Holiday program, ale seznámí vás s aktuální situací na Novém Zélandu a přidá perličky ze svého pobytu v této zemi
  • Slávek Král - držitel českého rekordu ve stopování se podělí o své zkušenosti z low-cost cestování po Novém Zélandu, popovídá o širokém spektru prací, které absolvoval.  Společně s Lucií povede diskuzi na téma sólo cestování.
  • další přednášející budou oznámení


Kompletní program festivalu Zažij Nový Zéland:

BUDE DOPLNĚN


Partneři festivalu

CANZA Czech Republic Kino Dlabačov Lyžařské kempy Ski Factory
Hanibal outdoorové vybavení Bikepacking nomads Travel Bible
   

Staňte se partnerem festivalu

Generální partner - 20 000 Kč (pouze 1)
Jméno vaší společnosti bude uvedeno u názvu festivalu a v sekci Generální partner na všech propagačních materiálech, na festivalu budete mít možnost propagovat svoji společnost reklamními materiály na pódiu a v sále. Obdržíte 10 volných vstupenek.

Hlavní partner - 10 000 Kč
Jméno vaší společnosti bude uvedeno v sekci Hlavní partneři na všech reklamních materiálech, na festivalu budete mít možnost propagovat svoji společnost reklamními materiály na pódiu a v sále. Obdržíte 5 volných vstupenek.

Partner - 5 000 Kč
Jméno vaší společnosti bude uvedene v sekci Partneři na všech reklamních materiálech, na festivalu budete mít možnost propagovat svoji společnost drobnými reklamními materiály v předsáli. Obdržíte 2 volné vstupenky.

Mediální partner
Podpořte náš festival zprávou ve vašem médiu (tisk, rádio, televize, blog) a staňte se nasím mediálním partnerem, Vaše společnost či jméno budou uvedeny v sekci Mediální partneři na všech propagačních materiálech, na festivalu budete mít možnost propagovat svoji společnost reklamními materiály v předsálí. Obdržíte 2 volné vstupenky.

Knihy o Novém Zélandu

Roční cestovní pojištění na Nový Zéland

Roční cestovní pojištění na Nový Zéland

Novinky na Váš email