Webový portál o cestování a životě na Novém Zélandu

Druhy prací

VisitKiwiCZ Práce

Vydáváte se na Nový Zéland za prací? Pak na vás stejně jako kdekoliv jinde čeká široká škála oborů a zaměstnání. Nejen, že si budete moci najít práci v oboru, který vás zajímá, ale naskytne se vám také příležitost získat praxi v nových oborech a přiučit se něco navíc.

Pokud přijíždíte do země bez větší praxe, můžete vyzkoušet například sezonní práce v zemědělství nebo začít nenáročnými pracemi ve službách. Jste-li silní muži, nabízí se vám také práce ve stavebnictví. Jste-li křehké ženy, můžete zkusit třeba babysitting. Jste-li sportovní nadšenci nabízí se vám také možnost pracovat v lyžařských střediscích či jako instruktor kajaků či průvodce v horách. Vše záleží jen na vaší praxi a směru, kterým se chcete ubírat.

Máte-li zájem o více o informací o tom, jak fungují jednotlivé druhy práce, přečtěte si náš článek Zkušenosti z praxe.

Nemáte-li s hledáním práce velké zkušenosti, mohou se vám hodit i naše rady i typy, jak získat práci nebo návod, jak napsat životopis.

Přijíždíte-li s praxí, jste jistě co se týče oslovování zaměstnavatelů zkušenější, máte co nabídnout a tak je tu šance, že získáte lépe placenou práci, ve které se můžete realizovat. Máte-li ale požadavek na specifickou práci, je možné, že její získání vám zabere více času. Proto je dobré mít nějaké peníze na pokrytí životních nákladů po dobu hledání. 

Věnujte získání práce dostatečnou přípravu a čas jejím hledáním a najděte si zaměstnání v oboru, který vám bude sedět, jen tak si budete moci zdejší život užít skutečně naplno.

Knihy o Novém Zélandu

Roční cestovní pojištění na Nový Zéland

Roční cestovní pojištění na Nový Zéland

Novinky na Váš email