Webový portál o cestování a životě na Novém Zélandu

batoh VENTURESAFE 25L G3 BACKPACK black

-10 %

Bezpečnostní batoh    více

Běžná cena: 3 390 Kč
Cena za 1 ks vč. DPH: 3 051 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 2 521 Kč
Na dotaz
Výrobce: PACSAFE
Kód produktu: 60545100
/batoh-venturesafe-25l-g3-backpack-black-e721.htm
Popis

batoh VENTURESAFE 25L G3 BACKPACK black

Nová generace batohů Venturesafe G3 je určena pro aktivní pohyb ve městě, na sportovištích i pro výlety do přírody. Batohy jsou vzdušné, přesto dostatečně zabezpečené proti nenechavcům. Vyrazte do města nebo na výlet s tímto vše zvládajícím zabezpečeným batohem. Díky kombinaci klasického designu a našich krádežibránících inovací se stal jedním z našich nejprodávanějších modelů. Zabalte do něj notebook, bundu, plavky, ručník a ponořte se do dobrodružství života.

Extra výbava:

Poutko na cyklosvětlo. Prostor pro hydratační vak. Nastavitelný prsní pás. Očka a poutka na zavěšení drobných kapes či lahví. Vnější kompresní popruhy. Kapsa na 15palcový notebook. Nastavitelný, odnímatelný bederní pás. Vnitřní karabinka na klíče a peněženku. Gumová poutka na pera a tužky. Kapsa na láhev.

Zabezpečení:

Vaše čipové karty a doklady jsou před možným zneužitím bezpečně uloženy v RFIDsafe® kapse. Batoh před krádeží chrání PopNLock bezpečnostní přezka, díky které ho lze rychle připoutat ke stolu, topení nebo zábradlí. Tolik "oblíbenému" přeřezání popruhů zabraňují 2 zapletená lanka z dyneemy v systému Carrysafe®. Přední panel je chráněn sítí ocelových lanek eXomesh®. Vnitřek batohu dále chrání zipy zajištěné pomocí unikátního systému Roobar® Sport.

Vnější materiál:
100D Nylon Geo diamond ripstop

Podšívka:
200D Polyester

Rozměry:
49 x 28 x 15.5 cm

Hmotnost:
0,76 kg 

Objem:
25 l

/product-action/increment-product-view-count?productId=721

Novinky na Váš email